Ana Sayfa

Çevre Doğa

Dostu Ürün

Sadece doğal ham maddeler Vandersanden tuğlaları, kombinasyonu ile yapılır.
Sena Mimarlık Çevre Dostu Dış Cephe Taş Kaplama
 

Özel Proje

Özel İndirim

Projelerinize Özel İndirimler Kazanmak İçin Lütfen Bizi Arayın. Teklif İsteyin.
Sena Mimarlık Dış Cephe Taş Kaplama Mimari Projeler
 

Sena Mimarlık

Sıradan Olmaktan Vazgeçin Diye."Türkiyen'nin Her Yerine" Hizmet Veriyoruz.
Dış Cephe Taş Kaplama
 

0(216) 592 18 84

Lütfen Bizi Arayın. Satış Departmanı : satis@senaakustik.com
            ÇALIŞMA SAATLERİMİZ - HAFTA İÇİ : 9:00 19:00 | CUMARTESİ : 9:00 15:00
 • Sena Mimarlık , dekoratif taş, dekoratif taş kaplama, dekoratif dış cephe taş kaplamaları kültür taşı, kültür taşı kaplamaları, dekoratif dış cephe kültür taşı kaplamaları duvar panelleri, taş duvar kaplamaları, kültür tuğla, kültür tuğla kaplamaları, dış cephe kültür tuğla kaplamaları, bahçe taş duvar kaplamaları, iç cephe taş kaplamaları, iç cephe kültür taşı kaplamaları, dış cephe taş panel kaplamaları, dış cephe panel kaplamaları, 3boyutlu duvar taş kaplamaları gibi bir çok faaliyette alternatif ürün malzemeleri ve uygulama hizmetlerini vermektedir.

   

  Kültür taşları kullanabileceğiniz yerler; 
  Dış cephe kültür taşı kaplama, bahçe duvarı kültür taşı kaplama, otel restaurant kültür taşı kaplama, villa dış cephe kültür taşı kaplama, işyeri kültür taşı kaplama, işyeri dış cephe kültür taşı kaplama, kültür taşı ile tabela yapımı, kültür taşı dekorasyon, ev içine kültür taşı, iç mekan kültür taşı kaplama, iç cephe kültür taşı kaplama, üniversite kültür taşı kaplama, hastahane binaları kültür taşı kaplama, okul için kültür taşı kaplama, cami için kültür taşı kaplama, iş merkezleri için kültür taşı kaplama gibi bir çok alanlarınızda kültür taşı kullanabilirsiniz.

 • Sena Mimarlık, kültür tuğlaları ürünleri altında bir çok katagorileme, bir çok alternatif ürünler mevcuttur. Bu kültür tuğlaları bir çok mekanlarda kullanabilirsiniz. Kültür tuğlalarını sıralacak olursak ; Dekoratif harman tuğla, dekoratif eski tuğla, dekoratif rustik tuğla, dekoratif akdeniz tuğla, dekoratif beyaz antik tuğla, dekoratif antik tuğla olarak sıralabiliriz. Sena Mimarlık, bu alanda profesyonel ekibi ile birlikte kültür tuğlaları malzeme satışı ve uygulama hizmeti vermektedir. Lütfen arayın ! 0216 592 18 84

   

  Dekoratif kültür tuğla kullanabileceğiniz yerler;
  Dekoratif kültür tuğla bahçe duvarı, villa dış cephe dekoratif kültür tuğla kaplamaları, dekoratif kültür tuğla bahçe duvarı kaplamaları, dekoratif kültür tuğla hastahane binaları kaplamaları, okul için dekoratif kültür tuğla kaplamaları, hastahane için dekoratif kültür tuğla kaplamaları, cami için dekoratif kültür tuğla kaplamaları, otel restaurant için dekoratif kültür tuğla kaplamaları, iç cephe dekoratif kültür tuğla kaplamaları, iç mekan dekoratif kültür tuğla kaplamaları, işyeri dekoratif kültür tuğla kaplamaları, iş merkezi dekoratif kültür tuğla kaplamaları, tabela için dekoratif kültür tuğla kaplamaları, site binaları için dekoratif kültür tuğla kaplamaları, dış mekanlarda - eski antik binalar için dekoratif kültür tuğla kaplamaları gibi bir çok mekanlarda kültür tuğlalarını kullanabilirsiniz.

 • Taş panellerin bir çok çeşitleri mevcuttur. Bu taş paneller çeşitlerini şu şekilde yazabiliriz; dekoratif mole taş panel, dekoratif ardesia taş panel, dekoratif bachetta taş panel, dekoratif fondo taş panel, dekoratif legno taş panel, dekoratif rustico taş panel, dekoratif pietra campo taş panel, dekoratif mattone vecchio taş panel, dekoratif mattone taş panel, dekoratif cosparsa taş panel, dekoratif concreto taş panel, dekoratif concreto grezzo taş panel, beton görünümlü taş panel kaplamaları kaplamaları, dekoratif beton görünümlü taş panel kaplamaları, dekoratif misto taş panel, dekoratif roccia taş panel, dekoratif brichetto taş panel, dekoratif decrepito taş panel, dekoratif piallato taş panel olarak sıralayabiliriz.

   

  Taş panelleri kullanabileceğiniz yerler;
  Otel için dekoratif taş panel kaplamaları, villa dış cephe dekoratif taş panel kaplamaları, hastahane binaları için dekoratif taş panel kaplamaları, okul için dekoratif taş panel kaplamaları, cami için dekoratif taş panel kaplamaları, dış cephe dekoratif taş panel kaplamaları, iç mekan dekoratif taş panel kaplamaları, işyeri  dekoratif taş panel kaplamaları, tabela için dekoratif taş panel kaplamaları, bahçe duvarı için dekoratif taş panel kaplamaları, site binaları için dekoratif taş panel kaplamaları, iş merkezleri dış cephe dekoratif taş panel kaplamaları gibi bir çok mekanlarda kullanabilirsiniz. Sena Mimarlık profesyonel ekibi ile birlikte ürün satışı ve uygulama hizmeti vermektedir.

Pizarra Taş Panel

Pizarra Taş Panel ; Mekanlarınızda eski dönemlerden bir doku ile asırlar öncesine uzanan görsel bir şölen, Pizarra taş duvar paneli ile binlerce senelik bir kültürü duvarlarınıza taşıyın.

PIZARRA BEIGE

Pizarra Taş Panel

PIZARRA GRIS

Pizarra Taş Panel

PIZARRA MARRON

Pizarra Taş Panel

PIZARRA NATURAL

Pizarra Taş Panel

PIZARRA AMARILLO

Pizarra Taş Panel

 

 

 

Altamura Taş Panel

Altamura Taş Panel ; Mekanlarınızda eski çağlardan bir esinti ile asırlar öncesine dayanmakta olan görsel bir şölen, Altamura taş duvar paneli ile binlerce yıllık bir geleneği duvarlarınıza taşıyın.

ALTAMURA BIANCA

Altamura Taş Panel

ALTAMURA CARMIN

Altamura Taş Panel

ALTAMURA COFFEE

Altamura Taş Panel

ALTAMURA CREMA

Altamura Taş Panel

ALTAMURA DRAGON

Altamura Taş Panel

ALTAMURA MILK

Altamura Taş Panel

ALTAMURA VENON

Altamura Taş Panel

 

 

 

Pangolin Taş Panel

Pangolin

Register to read more...

Roughast Beton Panel

Roughast Beton Panel ; Dekorasyonda son yılların en hit rengi olan beyaz, kullanıldığı mekana aydınlık verir, genişlik duygusu katar. Özellikle fon olarak doğal taş dokusuyla birlikte tercih edildiğinde hemen her türlü renk ve stilde mobilya ile kolaylıkla uyum sağlar. MoLe duvar paneli, özellikle hijyenin önem kazandığı mutfak, banyo gibi mekanlarda rahatlıkla kullanılabilir.

GRIS 1701

rou1

BLANCURA 1702

rou2

SAMBRO GRIS 1703

rou3

 

 

Piedra Taş Panel

Piedra Taş Panel , Eski çağların doğal taş dokusu kale duvarlarında rastladığımız bu örgü sistemi tıpkı ''Senastone''un diğer taş örgü duvar panelleri gibi dekorasyon uygulamalarında kullanıcıya yaratıcı seçenekler sunuyor. İsterseniz tüm duvarlara uygulayarak eski bir mahzen yaratabilir, isterseniz de tek bir duvara uygulayarak mekanı farklılaştırabilirsiniz.

SAMBREADO 1401

pied1

TERRA COTTA 1402

pied2

NEGRA 1403

pied3

MARRRON 1404

pied

GRIS 1405

pied5

CANYON 1406

pied6

BLANCURA 1407

pied7

Rocc Taş Panel

Rocc Taş Panel , Yatay dizilmiş, ince taş örgüsüyle duvarlara zarafet getiren bu ürün, bulunduğu mekanda asil bir görünüş sağlayacaktır. Derzlerinin olmamasıyla serbest örgünün en zarif örneği olan bu taş duvar kaplaması, sağlam duruşuyla duvarınızda bütünlüklü bir görünüm sağlayacaktır.

POLUGRIS 1501

rocc1

MARRON 1502

rocc2

BLANCURA 1503

rocc3

DESGAS 1504

rocc4

ARCOIRIS 1505

rocc5

GRIS 1506

rocc6


 

 

 

Bahçe Peysaj Taş Kaplama

Peyzaj ve Bahçe Taş Kaplama

Bin yıl öncesinin sur taş duvarlarını mekanlarınıza taşıyarak, çağımızın tasarımı ile beraber zıtlıkların mükemmelliğini görebilirsiniz.

Peyzaj ve Bahçe Taş Kaplama

Zengin renk seçeneği ve kendine has güçlü karakteriyle yaratıcı projelerin ve özgür tasarımların aracıdır.
Devamı...
Otel Restaurant Taş Kaplama

Restaurant Otel Taş Kaplama

Kültür taş ve kültür tuğla kaplamaları ile otel restaurantlarınız da ziyaretçilerinize tarihi ve estetik görüntü sağlar.

Restaurant Otel Tuğla Kaplama

Ziyaretçilerinizin rahat bir hava alacağı beğenebileceği mükemmel kültür taş ve kültür tuğla kaplamaları modelleri.
Devamı...
 

Tanıtım Filmi

Dış Cephe Taş Kaplama Doğadan ve Tarihten günümüze... 
Sena Mimarlık her zaman yenilik katmaya devam ediyor. Doğadan ve tarihten özel olarak üretilen kültür taşları, taş paneller, kültür tuğlaları ile sizlerde mekanlarınıza tarihi ve sıcak bir görünüm katarak sıradan olmaktan vazgeçebilirsiniz. 

Taş Katalog Panel Katalog

 

 

Villalar da Taş Duvar KaplamalarıModern ve tarihi bir görünüm...
Bahçe Duvarı Taş Duvar Kaplamaları Sağlam ve kaliteli bir görünüm...
Kafeterya Taş Duvar Kaplamaları Elit ve şık bir görünüm...
Restoran Taş Duvar Kaplamaları Sıcak ve havalı bir görünüm...
İşyeri Taş Duvar Kaplamaları Öncü ve görsel bir görünüm...

Taş Duvar Kaplama

Dış Cephe Taş Kaplama
Farklı boyutlarda ki taş bloklardan oluşan bu duvar kaplamasıyla,mekanlarda hem doğal hem de modern bir tarzla beraber tarihe uzanan bir çizgi yakalamak mümkün....

Taş Duvar Kaplama...

İç mekan Kaplama

Dış Cephe Taş Kaplama
Mekanlara aydınlık verir, genişlik duygusu katar. Taş dokusuyla birlikte tercih edildiğinde her türlü renk ve stilde mobilya ile kolaylıkla uyum sağlar....

Cafe Taş Kaplama...

Baca Şömine

Dış Cephe Taş Kaplama
Dekoratif Kültür taşı Kaplama, Bin yıl öncesinin sur taş duvarlarını mekanlarınıza taşıyarak, çağımızın tasarımı ile beraber zıtlıkların mükemmelliğini görebilirsiniz.....

Taş Duvar Kaplama...

İşyeri Taş Kaplama

Dış Cephe Taş Kaplama
Olabildiğince değişik formda taşların bir araya gelmesiyle elde edilen bu duvar kaplamasının sade mekânlara ne kadar çok şey katacağını görebilirsiniz....

Tuğla Duvar Kaplama...